شیلی همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 4 اردیبهشت

شیلی: همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 4 اردیبهشت روزنامه های ورزشی

گت بلاگز اخبار حوادث خواستگار ناکام جواب زن جوان را با چاقو داد

مرد عاشق که بعد از یک درگیری زن مورد علاقه‌اش را با ضربات چاقو زخمی کرده و او را تا پای فوت کشانده‌ بود، پای میز محاکمه می‌رود. 

خواستگار ناکام جواب زن جوان را با چاقو داد

عبارات مهم : ماشین

مرد عاشق که بعد از یک درگیری زن مورد علاقه اش را با ضربات چاقو زخمی کرده و او را تا پای فوت کشانده بود، پای میز محاکمه می رود.

به گزارش شرق، این مرد جوان هنگامی که از زن مورد علاقه اش جهت ازدواج جواب منفی شنید، با واردکردن ضربات چاقو قصد کشتن او را داشت که زن با کمک یک راننده از فوت نجات پیدا کرد.

هرچند متهم پیش از این، یک بار محاکمه شده است و به حبس و پرداخت دیه محکوم شده است بود، ولی به علت اینکه از اتهام آدم ربایی تبرئه شده است بود، با اعتراض متهم پرونده اش به دیوان عالی کشور رفت و حکم نقض شد. به این ترتیب پرونده جهت پیگیری مجدد به دادگاه کیفری ارسال شد.

خواستگار ناکام جواب زن جوان را با چاقو داد

براساس محتویات پرونده، شهریور سال ۹۵ پیکر نیمه جان زنی که با ضربات متعدد چاقو زخمی شده است بود، از سوی یک راننده به بیمارستان انتقال یافته شد. راننده جوان این زن را در حاشیه یکی از خیابان های منطقه ای در جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران یافته بود. پرستاران با توجه به کارت شناسایی زن جوان، متوجه شدند او شبنم 35 ساله است ولی از علت زخمی شدن شدید او اطلاعی در دست نبود، بااین حال زن جوان تحت عمل جراحی قرار گرفت؛ هرچند به علت آسیب شدیدی که به اندام های حیاتی او وارد شده است بود، پزشکان امید زیادی به زنده ماندن او نداشتند، ولی زن جوان به طور معجزه آسا زنده ماند. شدت آسیب به او به حدی بود که هرگز مثل سابق سلامتی اش را به دست نیاورد و مدت وقت زیادی در بیمارستان خوابیدن شد.

شبنم که در همان بیمارستان شکایت اولیه خود را مطرح کرده بود، بعد از بهبودی به پلیس آگاهی رفت و به تشریح شرح ماجرا پرداخت. او گفت: چند سال بود از همسرم جدا شده است بودم و با دخترم زندگی می کردم. یک سال قبل به عنوان مسافر سوار ماشین پسری جوان به نام محمود شدم. او که مجرد بود، سر صحبت را باز کرد و این شروع آشنایی ما بود. او چند بار به دیدنم آمد و بعد از مدتی به من ابراز علاقه کرد و می گفت قصد ازدواج دارد.

مرد عاشق که بعد از یک درگیری زن مورد علاقه‌اش را با ضربات چاقو زخمی کرده و او را تا پای فوت کشانده‌ بود، پای میز محاکمه می‌رود. 

این زن ادامه داد: ماجرای خواستگاری محمود را با خانواده ام در میان گذاشتم، ولی چون مطلقه و صاحب فرزند بودم، برادرم با این ازدواج مخالفت کرد و گفت که نباید انتخابی بکنی که دوباره موجب شکست شود. تو باید حتما مسئله داشتن فرزند را در نظر بگیری و بدانی که تصمیم ات روی دیگران هم تأثیر می گذارد. بنابراین ازدواج کردن تو درست نیست. به علت مخالفت های برادرم بود که از محمود جهت مدتی مهلت خواستم تا برادرم را راضی کنم، ولی محمود جهت ازدواج با من عجله داشت و می گفت با بدقولی هایم قصد اخاذی از او را دارم. او درک نمی کرد که من چه مشکلاتی دارم و خانواده ام به شدت روی من کنترل دارند و چون یک بار شکست خوردم، نمی توانم دوباره بدون اجازه آنها ازدواج کنم.

او در تشریح شرح ماجرا گفت: آن روز می خواستم جهت خرید به عبدل آباد بروم. به همین علت محمود با ماشین دنبالم آمد. او در بین راه بار دیگر حرف ازدواج را پیش کشید. من از حرف های تکراری او عصبانی شدم و گفتم مورد نیاز است تا چند ماه دیگر صبر کنیم. او هم یک دفعه به سمت خیابانی خلوت رفت و داخل ماشین با چاقو به جانم افتاد و مرا زخمی کرد. او من را از ماشین بیرون انداخت و رفت و یک راننده دلسوز مرا به بیمارستان رساند. حالا معده و روده ام آسیب دیده و یکی از کلیه هایم را از دست داده ام. دیگر امکان بارداری نیز ندارم و ضرب دیدگی های کمر و گردنم جدی است.

با شکایت این زن، پسر جوان بازداشت شد و در شعبه 11 دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران پای میز محاکمه ایستاد.

خواستگار ناکام جواب زن جوان را با چاقو داد

او منکر اتهام آدم ربایی و شروع به قتل شد و گفت: من آدم ربایی را قبول ندارم. آزاده با میل خودش سوار ماشین شد تا با هم جهت خرید به عبدل آباد برویم. او با بدقولی هایش اعصابم را به هم ریخته بود. زن مطلقه در مدت آشنایی ما بارها به بهانه های متفاوت از من پول گرفته بود. حتی دو روز قبل از این ماجرا نیز ۵۰۰ هزار تومان به او دادم تا جهت خودش یک اجاق گاز نو بخرد. او هر بار که حرف ازدواج را پیش می کشیدم، بهانه ای می آورد تا از من پول بگیرد. به همین علت عصبانی شدم و با چاقوی آشپزخانه که در ماشین داشتم، چند ضربه به او زدم.

در آخر جلسه، هیئت قضائی وارد شور شد و محمود را به علت جراحات وارد شده است به زن جوان و شروع به قتل، به پرداخت یک چهارم دیه کامل و پنج سال زندان محکوم کرد، ولی او از اتهام آدم ربایی تبرئه شد. این حکم در دیوان عالی کشور تحت پیگیری قرار داده شد و حکم تبرئه محمود از اتهام آدم ربایی تأیید نشد. به این ترتیب، او بار دیگر باید به اتهام آدم ربایی پای میز محاکمه بایستد و از خود دفاع کند.

مرد عاشق که بعد از یک درگیری زن مورد علاقه‌اش را با ضربات چاقو زخمی کرده و او را تا پای فوت کشانده‌ بود، پای میز محاکمه می‌رود. 

واژه های کلیدی: ماشین | ازدواج | راننده | در ماشین | آدم ربایی | بیمارستان | ابراز علاقه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog