شیلی همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 4 اردیبهشت

شیلی: همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 4 اردیبهشت روزنامه های ورزشی

گت بلاگز خوزستان افتتاح طرح اتصال تاسیسات آبرسانی گروه ملی به شبکه آب شرب اهواز

در مراسمی طرح اتصال تصفیه منزل آب گروه ملی به شبکه آب شرب اهواز در محل ایستگاه پمپاژ این تصفیه منزل با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان افتتاح شد.

افتتاح طرح اتصال تاسیسات آبرسانی گروه ملی به شبکه آب شرب اهواز

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان ضمن تقدیر از تلاش مسئولین شرکت آبفا اهواز و گروه ملی بیان داشت: پیرو دیدار هایی که از بعضی مناطق از جمله ملاشیه و عین دو به عمل آمد، افت فشار بسیار شدید در شبکه آب شرب یکی از معضلات منطقه بود.

عبارات مهم : اهواز
وی افزود: بعد از بررسی به عمل آمده در خصوص ارائه راهکارهای تامین آب شرب مناطق، عنوان بهره برداری از تصفیه منزل گروه ملی به پیشنهاد مردم منطقه و مسئولین شرکت آبفا اهواز پیگیری شد.

شریعتی ایجاد هماهنگی بین شرکت آبفا اهواز و گروه ملی را امری وقت بر عنوان و اذعان کرد: در جهت ایجاد این تعامل پیگیری شخص بنده تاثیر گذار واقع گردید و بحمدلله تفاهم نامه ای بین 2 دستگاه منعقد و امروز نیز به ثمر نشست.

استاندار خوزستان با تقدیر از تلاش مهندس فردوس کریمی در جهت تلاش در برقراری تعامل با گروه ملی خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت 30 هزار متر مکعبی تولید آب این تصفیه منزل و سقف استفاده 10هزار مترمکعبی به وسیله گروه ملی ، مورد نیاز است مشورت به وسیله شرکت آبفا اهواز با مسئولین گروه ملی ادامه داشته باشد و علاوه بر این 10 هزار متر مکعب ، انشا 1… ظرفیت 10 هزار متر مکعب باقی مانده تصفیه منزل را نیز وارد شبکه آب شرب نماید.

وی اذعان داشت: منبع آب، کوی رمضان و مجاهدین نیز جزو مناطق کم آب هستند که اخیراً شرکت آبفا اهواز با وارد مدار کردن مخزن 50 هزار مترمکعبی در تصفیه منزل آب علی بن مهزیار این مسئله را برطرف خواهد نمود.

غلامرضا شریعتی استفاده از ظرفیت های داخلی کلانشهر اهواز را جهت برطرف چنین مشکلاتی بسیار موثر دانست.

وی اظهار داشت: طرح جامع آب و فاضلاب استان به وسیله دولت تصویب شده است و ظرف 3 سال این طرح که جزو زیر ساخت های توسعه در استان خواهد بود ، عملی گشته و منشاء تولید و سرمایه بیش تری می گردد.

فردوس کریمی، مدیر عامل شرکت آبفا اهواز ضمن تقدیر از حضور مسئولین استانی و محلی در این مراسم بیان کرد: استفاده از ظرفیت حدود 10 هزار مترمکعبی از مجموع 30 هزار متر مکعب ظرفیت تولید آب شرب تصفیه منزل گروه ملی در نتیجه حمایت و پیگیری شخص استاندار محترم خوزستان با برگزاری جلسات متعدد محقق شد.

وی افزود: راه اندازی 2 دستگاه پمپ 90 کیلووات در ایستگاه پمپاژ این تصفیه منزل و لوله گذاری و ایجاد اتصالات از سمت خروجی تاسیسات آبرسانی گروه ملی به شبکه آب شرب مناطق جنوب غرب گلستان، پردیس و ملاشیه بلافاصله بعد از عقد تفاهم نامه بین شرکت آبفا اهواز و گروه ملی به وسیله واحد های عملیاتی این شرکت انجام پذیرفت.

کریمی پیرو پیشنهاد دکترغلامرضا شریعتی مبنی بر استفاده از ظرفیت 10 متر مکعبی دیگر این تصفیه منزل اذعان کرد: ان شاءالله اگر مسئولین گروه ملی مجوز توسعه بهربرداری بیش تری به این شرکت اعطا نمایند شاهد ورود حجم بیش تری از آب شرب تولیدی به شبکه آب خواهیم بود .

همایون یوسفی، نماینده مردم در مجلس در خصوص طرح جامع آب و فاضلاب خوزستان بیان داشت: طبق پیگیری های انجام شده است از طریق وزارت نیرو انتظار می رود تا 3 سال آینده با تخصیص اعتبارات قابل توجه این طرح در استان عملی و بسیاری از معضلات موجود مرتفع گردد.

شایان ذکر است در این مراسم استاندار خوزستان، نمایندگان مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، فرماندار کلانشهر اهواز و جمعی از مسئولین شرکت آبفا اهواز و گروه ملی حضور داشتند.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: اهواز | استانی | خوزستان | استفاده | استاندار خوزستان | افتتاح طرح اتصال | تاسیسات آبرسانی گروه ملی | شبکه آب شرب اهواز

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog