شیلی همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 4 اردیبهشت

شیلی: همشهری ورزشی همشهری ورزشی – 4 اردیبهشت روزنامه های ورزشی

گت بلاگز فرهنگی هنری بررسی سینمای وحشت در کشور عزیزمان ایران ، رامبد جوان به «سینما دو» می‌آید

برنامه «سینما دو» این هفته با عنوان سینمای وحشت در کشور عزیزمان ایران و مروری بر برگزاری سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر روی آنتن می‌رود.

بررسی سینمای وحشت در کشور عزیزمان ایران ، رامبد جوان به «سینما دو» می‌آید

به گزارش حوزه رادیو تلویزیونگروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان به نقل از روابط عمومی برنامه «سینما دو»؛ نیما فراهی کارگردان و نویسنده فیلم «زار» در برنامه «سینما دو» حاضر می شود تا اطراف این فیلم سینمایی با کارشناس و مجری برنامه به گفت وگو بنشیند.
گفتنی هست؛ این فیلم تابستان سال ۹۵ در ژانر وحشت ساخته شده است و در سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر در بخش «سایه های ترس» حضور دارد.

عبارات مهم : ایران

همچنین شهاب اسفندیاری؛ مدیر علمی و آموزشی سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر مهمان دیگر این برنامه؛ مروری بر اتفاقات آموزشی، صحبت ها، میزگردها و کارگاه های برگزار شده است در این جشنواره خواهد داشت.
در بخش «گفت و گوهای ویژه» نیز مخاطبان برنامه شاهد گفت و گو با «رامبد جوان» و «محمد ملص»؛ فیلمساز سوری خواهند بود.
«سینما دو» هر هفته میزبان یک کارگردان سینمای کشور عزیزمان ایران است که با حضور منتقدان و کارشناسان برنامه به بحث و تبادل نظر راجع به آخرین ساخته کارگردان مدعو می پردازند.
همچنین پرداختن به اتفاقات سینمای ایران، گزارش رویدادهای سینمایی و مردمی، گفت وگو با بازیگران، اعضای اصناف متفاوت سینمای ایران، گزارشِ فیلم و … از جمله بخش های در نظر گرفته شده است جهت این برنامه است.
از عوامل دست اندرکار این برنامه سینمایی می توان به زهرا مجید میر فخرایی؛ طراح دکور، بهزاد عبدی؛ موسیقی متن، مدیرتولید و مجری طرح؛ پیمانه طهماسبی و مشاور رسانه ای؛ مینا مقرب صمدی اشاره کرد.
برنامه «سینما دو» به تهیه کنندگی عباس یداللهی و کارگردانی حمیدرضا معدنچی کاری است از گروه نهادهای اجتماعی که پنجشنبه هر هفته ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می شود.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | سینما | برنامه | برنامه | سینمای | جشنواره | سینمایی | کارگردان | کارگردانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog